Müşterilerimize
sürekli en iyi hizmeti verme gayesi içindeyiz.

HAKKIMIZDA

2006 yılından bugüne sizlere hizmet veren firmamız Şubat 2008’de HABER YAZILIMI adı altında resmi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine sürekli en iyi hizmeti verme gayesi içinde olmuştur. Ağırlıklı olarak yerel ve ulusal medyaya hizmet veren firmamız, çalışmış olduğu her kesimden güven ve itimat kazanmıştır.


Sağlamış olduğu hizmetler yelpazesini daha da genişletme hedefinde olan firmamız, habercilik alanındaki medya gücünü internette daha verimli bir şekilde kullanım için çalışmalar yapmaktadır. Günümüz teknolojileriyle birlikte e-gazete sistemine geçiş için çalışmalar yapıp bunu tüm ulusal ve yerel medyanın kullanımına sunmak başlıca hedeflerimizden biridir.

Uygun fiyatlarla profesyonel yazılım hizmeti ve teknik desteği küçük veya büyük tüm medya şirketlerine vermek, onların ihtiyaçları doğrultusunda geliştirmeler yapmak, internetteki medya gücünü artırmak için tüm ekibimiz ile sizlere büyük bir özveriyle hizmet verme gayretindeyiz.

Sizden aldığımız güç ve özgüven ile geleceğe daha umutla bakıp, birlikte başarıların devamını getirmek temennisi ile herkesi profesyonel hizmeti kurumsal bir yapı altından, yani HABER YAZILIMI’ndan hizmet almaya davet ediyoruz.

Hazır Site bir TurkTicaret.Net projesidir.